Uzaktan Eğitim Ürünlerimiz - Yerli Malı LMS ve Sanal Sınıf

İşimiz gücümüz eğitim ve yazılım.

Ürün geliştirmek en büyük tutkumuz. Eğitim sektörü de uzmanlığımız. Müşterilerimiz ve kullanıcılarımızın katkıları ile oluşan yerli ve milli ürünlerimizle ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz.

Yüzde Yüz Yerli Malı

Neden Advancity akademik eğitim yazılımlarını tercih etmelisiniz?

Advancity akademik kurumlarla birlikte yaptığı çalışmalar ile yazılımlarını geliştirmektedir. Bu sayede siz de ürünlerimize yön verebilirsiniz. Destek, gece geç saatlere kadar yazılımları bilen destek personelimiz tarafından verilmektedir. Ayrıca tüm yazılımlarımız yerli ve millidir.

ENTEGRASYON

Enocta ile entegre

Enocta, akademik e-öğrenmenin öncülerinden Advancity ile gücünü birleştirdi. Bu yatırım ve güç birliği sonucunda Enocta ve Advancity, ürün ve hizmet yelpazelerini, birbirlerinin güçlü ürün ve hizmetleriyle tamamlayarak hizmet sundukları kurumlara, daha fazla çeşitlilikte ve en üst kalitede çözüm sunacaklar.

TANITIM BROŞÜRÜ

Akademik Yazılım Çözümlerinde Lider

Bugün Advancity, tüm ürünleriyle uzaktan eğitim çözümleri kullanan üniversiteler tarafından en çok tercih edilen kurum olarak pazarda açık ara lider durumdadır.

Advancity Uzaktan Yazılım Çözümleri Tanıtım Broşürü
E-Bülten'e Kaydol

Haberlerimizi Aylık E-Posta Almak İster misiniz?

Her ay içerisinde yayınladığımız haberlerimizi ve gelişim günlüklerimizi sizler için derleyip toparlayıp tek bir E-Posta haline getirerek yolluyoruz.

E-Bülten Resmi