Son Gelişmeler

Advancity, müşterilerine sunduğu yazılım çözümleriyle onlar için çok büyük katma değerler yaratırken, diğer yandan da onlarla işbirliği yaparak birlikte e–eğitim sektörünün ihtiyaçlarına yönelik çok önemli yazılımlar geliştirdi.

Advancity Olarak TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesindeydik

Advancity olarak; TEGEP Eğitim ve Gelişim Zirvesi’nde iş dünyasındaki gelişmeleri takip ederek, üniversitelerimize bu deneyimleri aktarmak eğitimde ve gelişim için biz de yerimizi aldık.

GitLab CI/CD ile AWS Üzerinde Ölçeklenebilir Uygulama Yayınlama

Advancity sponsorluğunda, Sakarya Coders ve Mavi Durak İO kodlama topluluklarının düzenlediği Özgür Adem IŞIKLI’nın sunumuyla “GitLab CI/CD ile AWS Üzerinde Ölçeklenebilir Uygulama Yayınlama” konulu konferans, Teknokent Yönetimi ve Adaptto Teknoloji Transfer Ofisi’nin büyük katkılarıyla, 15 Ekim 2019 tarihinde Sakarya Teknokent A blok konferans salonunda gerçekleşti.

Devamını Oku

Rust Programlama Dili Ufkumuzu Genişletti.

Advancity sponsorluğunda, Sakarya Coders ve Mavi Durak İO kodlama topluluklarının düzenlediği Furkan AKSOY’un sunumuyla “Modern Bir Programlama Dili: Rust” konulu konferans, Teknokent Yönetimi ve Adaptto Teknoloji Transfer Ofisi’nin büyük katkılarıyla, 3 Ekim 2019 tarihinde Sakarya Teknokent A blok konferans salonunda gerçekleşti.

Devamını Oku

Fatih Projesi Üzerine Değerlendirme

Öğretmenlerin meslekleri ile ilgili gelişmeleri takip etme durumlarını belirlemeyi amaçlayan bu araştırma, öğretmenlerin projeye hazır bulunuşluklarını, projeden beklentilerini ve projenin durumunu kapsamaktadır. Araştırmada veri toplamak amacıyla anket formu hazırlanmıştır. Ankette öğretmenlerden “Fatih Projesi” hakkında sahip oldukları bilgiler, görüşleri, beklentileri, ortaya çıkabilecek olumsuzluklar ve öneriler alınmıştır.

Devamını Oku

Hacettepe Üniversitesi - Yapay Zeka Mühendisliği Lisans Programını Kutluyoruz.

2019-2020 eğitim-öğretim yılında Hacettepe Üniversitesi'nin açacağı Yapay Zekâ Mühendisliği lisans programı bizleri heyecanlandırdı. Hadi gelin, Hecettepe Üniversitesi'nin bu atılımı hakkında yorum yapmadan önce yapay zekanın ne olduğunu Hacettepe Üniversitesi'nin anlatımıyla aktaralım.

Devamını Oku

ALMS'ye Giriş İçin Hazırladığımız Yardım Dokümanımızı Okudunuz mu?

ALMS sistemine giriş yapamamanız durumunda yaşanabilecek durumları bu makalemizde kaleme alıyoruz. Umarız ihtiyaçlarınıza karşılık vermiş oluruz.

Devamını Oku

E-Bülten'e Kaydol

Haberlerimizi Aylık E-Posta Almak İster misiniz?

Her ay içerisinde yayınladığımız haberlerimizi ve gelişim günlüklerimizi sizler için derleyip toparlayıp tek bir E-Posta haline getirerek yolluyoruz.

E-Bülten Resmi