Son Gelişmeler

Advancity, müşterilerine sunduğu yazılım çözümleriyle onlar için çok büyük katma değerler yaratırken, diğer yandan da onlarla işbirliği yaparak birlikte e–eğitim sektörünün ihtiyaçlarına yönelik çok önemli yazılımlar geliştirdi.

Perculus Nasıl İndirilir?

Öncelikle “Perculus Nasıl İndirilir?” sorusunu merak edenler için yanıtlayalım. Perculus web tabanlı herhangi bir indirilip kurulması gereken destek yazılıma ihtiyaç duymayan bir yazılımdır. Perculus ürünümüzü kullanmak için modern güncel bir web tarayıcıya sahip olmak yeterlidir.

haberler.com: Araştırma: Uzaktan eğitimde artışlar "yüzde 16 bin"i buldu.

Advancity'nin yaptığı araştırmanın sonuçlarına göre, pandemi döneminde öğrenciler uzaktan eğitim ile tanıştı.

Devamını Oku

btgunlugu.com: Uzaktan Eğitim Kullanımı Kırılamayacak Bir Rekor Kırdı!

Araştırmalara göre; geçtiğimiz yıla göre, yüzde 203 ile yüzde 16 bin arasında artışlar yaşandı. İşte pandemi sürecinin verileri.

Devamını Oku

itnetwork.com.tr: Uzaktan Eğitim Kullanımında Yüzde 16 Bine Varan Artışlar Oldu.

Yüzde 100 yerli eğitim çözümleri şirketi Advancity’nin verilerine göre pandemi döneminde öğrenciler uzaktan eğitim ile tanıştı. Farklı kategorilerde geçtiğimiz yıla göre, yüzde 203 ile yüzde 16 bin arasında artışlar yaşandı.

Devamını Oku

9 Maddede Uzaktan Eğitim Nasıl Oluyor?

Uzaktan eğitim kavramı çok geniş bir kavramdır. Bir görsel ve bir video bile uzaktan eğitim olarak adlandırılabilir. Bu noktada öğrencilerinizin ve sizin öğretimi gerçekleştirmek adına istediğiniz uzaktan eğitim (E-Eğitim) tarzına karar vermeniz gerekmektedir.

Devamını Oku

Uzaktan Eğitimle Korona Virüsten Korunun

Uzaktan eğitim dönemindeki sorunsuz geçen süreçteki Fatih Beyin önderliğinde tüm birim ekibine, paydaş olarak geçirdiğimiz bu olağanüstü durumdaki işbirliğiniz, desteğiniz ve emeğiniz için Yöm Okulları adına teşekkürlerimizi sunmak isterim.

Devamını Oku

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine Göre; Dijital Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm Ofisi

Bu yazımızda 24 Ekim 2019 Perşembe tarihinde 30928 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan “Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinde Değişiklik Yapılmasına Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi”nde yer alan Dijital Dönüşüm Ofisine ve görevlerine değineceğiz.

Devamını Oku

E-Bülten'e Kaydol

Haberlerimizi Aylık E-Posta Almak İster misiniz?

Her ay içerisinde yayınladığımız haberlerimizi ve gelişim günlüklerimizi sizler için derleyip toparlayıp tek bir E-Posta haline getirerek yolluyoruz.

E-Bülten Resmi