Son Gelişmeler

Advancity, müşterilerine sunduğu yazılım çözümleriyle onlar için çok büyük katma değerler yaratırken, diğer yandan da onlarla işbirliği yaparak birlikte e–eğitim sektörünün ihtiyaçlarına yönelik çok önemli yazılımlar geliştirdi.

Uzaktan Eğitimle Korona Virüsten Korunun

Çin’de başlayıp, tüm Çin’e yayıldıktan sonra dünyaya yayılmaya başlayan korona virüs gün geçtikçe can almaya devam ediyor. Bu sebeple devletler ve eğitim kurumları insanların ve virüs yayılma potansiyelinin çok olduğu topluluk olan ulaşım alanları, eğlence alanları, toplanma alanları ve eğitim alanlarını kapatmaya başladılar.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesine Göre; Dijital Dönüşüm ve Dijital Dönüşüm Ofisi

Bu yazımızda 24 Ekim 2019 Perşembe tarihinde 30928 sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan “Cumhurbaşkanlığı Teşkilatı Hakkında Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinde Değişiklik Yapılmasına Dair Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi”nde yer alan Dijital Dönüşüm Ofisine ve görevlerine değineceğiz.

Devamını Oku

Uzaktan Eğitim Üzerine Röportaj

Bu röportajımızda Advancity olarak uzaktan eğitimin yararları, sınırlılıkları, geleceği ve gelecekte uzaktan eğitimi nerede görebileceğimiz konusunda düşüncelerimizi paylaştık, keyifli okumalar dileriz.

Devamını Oku

Meetup: Bitcoin Nedir?

Advancity sponsorluğunda, Sakarya Coders ve Mavi Durak İO kodlama topluluklarının düzenlediği Halil Can İŞVARLAR’ın sunumuyla “Bitcoin Nedir?” konulu konferans, Teknokent Yönetimi ve Adaptto Teknoloji Transfer Ofisi’nin büyük katkılarıyla, 10 Aralık 2019 tarihinde Sakarya Teknokent A blok konferans salonunda gerçekleşti.

Devamını Oku

Cem ATACIK: Mentor UNDP Adana Start-up Weekend For All

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Adana Girişimcilik Merkezi 13 – 15 Aralık 2019 tarihlerinde Adana Girişimcilik Merkezi’nde gerçekleşecek olan StartUp Weekend for All etkinliğine Advancity olarak biz de katılıyoruz. Cem ATACIK'ın katılımcılara mentorluk yapacağı bu etkinlikte sizleri de görmekten mutluluk duyarız.

Devamını Oku

Advancity Olarak Microsoft Çalıştayında; Modernleşen Eğitimde Hizmet Olarak Yazılım - SaaS Yöntemini Anlattık

İş dünyasında teknoloji konusunda yetenekli ve tecrübeli insanların bir araya geldiği "Eğitim Dünyasında Bulut Teknolojileri ve Çözümleri" isimli konferansta; Advancity olarak "Modernleşen Eğitimde Hizmet Olarak Yazılım - SaaS Yöntemini" anlattık.

Devamını Oku

Nasıl Yapmalı? (Arayüz Kodlama/Geliştirme (Front-End))

Advancity sponsorluğunda, Sakarya Coders ve Mavi Durak İO kodlama topluluklarının düzenlediği Ömer Faruk AK’ın sunumuyla “Nasıl Yapmalı? (Arayüz Kodlama/Geliştirme (Front-End))” konulu konferans, Teknokent Yönetimi ve Adaptto Teknoloji Transfer Ofisi’nin büyük katkılarıyla, 05 Aralık 2019 tarihinde Sakarya Teknokent A blok konferans salonunda gerçekleşti.

Devamını Oku

E-Bülten'e Kaydol

Haberlerimizi Aylık E-Posta Almak İster misiniz?

Her ay içerisinde yayınladığımız haberlerimizi ve gelişim günlüklerimizi sizler için derleyip toparlayıp tek bir E-Posta haline getirerek yolluyoruz.

E-Bülten Resmi