Yönetim Ekibi

Zafer Gürel

1979 Eskişehir doğumlu. İ.T.Ü. İşletme Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu. 2004 yılında Sabancı Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Programını bitirdi. 1999 yılında Ekspres Tasarım Bilişim Hizmetleri'nin kurucu ortağı olarak bilişim sektörüne adım attı. 2001 yılından beri de Advancity'nin kurucu ortağı olarak çalışmaktadır. Advancity'de yazılım geliştirme, proje planlama ve iş geliştirme konularından sorumlu olarak çalıştıktan sonra 2010 yılından bu yana Advancity içinden çıkan SELP A.Ş.'nin Genel Müdürü olarak çalışmaktadır.
 

Okul hayatı boyunca (9 sene) çeşitli kulüp takımlarında lisanslı olarak basketbol sporu ile uğraşmış ve halen amatör kümede oynamaktadır.
 

A. Cem Atacık

1979 İstanbul doğumlu.  Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Boğaziçi Üniversitesi'nden onur derecesiyle mezun oldu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Enformatik Enstitusu, Bilişim Teknolojilerinde yüksek lisansını 2005 yılında tamamladı. Şu an Yeditepe Üniversitesi'nde pazarlama alanında doktora yapmaktadır. 1999 yılından beri de Advancity'nin kurucu ortağı ve 2010 yılından beri de Genel Müdürü olarak çalışmaktadır.
 

Cem Atacık boş zamanlarında dalış, mutfak ve kayak ile uğraşmaktadır. 2 yıldızlı CMAS dalgıcıdır. Ayrıca Beşiktaş Jimnastik Kulübü kongre üyesidir.