Hakkımızda

1999 yılından beri yazılım ve  uzaktan eğitim alanında ürün ve çözüm üreten Advancity, e-öğrenme konusunun otorite firmalarından biri olarak, başta  kurumsal, akademik ve K12 sektörleri olmak üzere geniş bir yelpazeye sunmaktadır.
 

Advancity bir yandan ALMS (Advancity Learning Management System) ve Perculus (Sanal Sınıf) gibi yenilikçi uzaktan eğitim yazılım ürünlerini hayata geçirirken, bir yandan da eğitim içeriği üretimi konusunda çalışmalarına devam etmektedir. "Ofis Akademi" platformu ile Advancity özellikle KOBİ arenası başta olmak üzere profesyonel dünyaya içerik ve eğitim yönetimi hizmeti de sunmaktadır.

Bilişim Teknolojileri Eğitmenliği kitlesine yönelik "ALMS İçerik Geliştirme Yarışması" gibi özgün etkinliklerle Türkiye'de e-öğrenme ve uzaktan eğitim kavramlarının gelişmesine destek vermektedir. 

Uluslararası Çalışma Kültürü
 

Advancity, çözümleriyle, Türkiye pazarının dışında, 3 kıtada 10'dan fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Advancity ayrıca AB destekli  LLP Leonardo da Vinci Programına bağlı SafeMeatEU gibi önemli Avrupa projelerinde aktif olarak yer alıyor.
 

Amerika Birleşik Devletleri'nde Blue Green Horizons ve Hindistan merkezli Vucadd Engineering gibi firmalarla iş ortaklığı yapmış olan Advancity, MediTravel gibi çok uluslu ve yaygın bir B2B turizm projesinde rol almanın gururunu yaşıyor. 
 

Süreğen Gelişmeyle Yenilenen Vizyon
 

Advancity sadece üretim yönünde değil AR-GE alanında da yaptığı çalışmalarla sektöründe yenilikçi çizgisini süreğen kılmayı hedef edinmiştir. Bu konudaki özel ekibiyle Türkiye'de TÜBİTAK ve KOSGEB gibi araştırmaya geliştirmeye destek veren saygıdeğer kurumların çağrılarına katılmayı ve sektöre katkıda bulunacak araştırma çalışmalarına imza atmayı gelenek haline getirmiştir.
 

Kaliteli ürün ve içerik geliştirme konusunda ilkelerinden taviz vermeyen Advancity, ilk kurulduğu günden bu yana vizyonunu küresel pazara çevirmiş, süreğen değişim ve gelişimle rekabetçi yönünü her zaman güçlü kılan bir yapıyı benimsemiştir. Teknolojiyi izleyen değil yaratan firmalar arasında olmak Advancity'nin temel hedefleri arasındadır.